Herkesin sesi olmak için yola çıkan CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, yeni dönemde hayata geçireceği projeleriyle vatandaşlara dokunuyor. Spor komplekslerinden, düğün salonlarına, kapalı pazar yerlerinden yaşam alanlarına kadar birçok proje ile yeni döneme hazır olan Çiçek, Menderes’in geleceğine katkı sunacaklarını ifade etti.

Menderes Yaşam Alanı

Görece Göçmen Konutları’nda bulunan alanda yapımı tamamlanamayan proje revize edilip İzmir Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hayata geçirilerek Menderes’e kazandırılacak. Ayrıca Gazipaşa, Küner Karatepe ve Tekeli ışıklandırma mevkiine mesire alanı kazandırılacak. Değirmendere Mahallesi’nde de tarihi köy projesi hayata geçirilerek turizme kazandırılacak. Yeniköy Balaban Göleti, Ataköy Göleti ve Çatalca Göleti mesire alanlarının düzenlemeleri de yapılarak vatandaşların aileleri ile birlikte keyifli zaman geçirebilecekleri sosyal tesisler hayata geçirilecek.

Düğün salonları

Vatandaşların mutlu günlerinde kullanabilecekleri, 12 ay faaliyette olacak açık ve kapalı düğün salonları Özdere Cumhuriyet, Çileme, Bulgurca, Görece, Yeniköy Mahallelerine kazandırılacak.

Olimpik Yüzme Havuzu

Emniyet müdürlüğü arkasında atıl halde duran yarı olimpik yüzme havuzu projesi kısa zamanda tamamlanarak içerisine butik spor salonu eklenerek vatandaşların hizmetine açılacak. Ayrıca ilçe merkezine herkese hitap edecek kapalı spor salonu kazandırılacak.

Kaykay Park

Gençlerin gözdesi haline gelen spor ve eğlenceyi bir araya getiren skate park konsepti Kemalpaşa, Gazipaşa, Görece, Özdere ve Gümüldür Mahallelerine kazandırılacak. Bunun yanı sıra spor alanları da ilçenin farklı noktalarında hayata geçirilecek.

Kapalı Pazar Yeri

Başkan Denizli: “Gençlerimizin tarih bilincini geliştirmeyi hedefliyoruz” Başkan Denizli: “Gençlerimizin tarih bilincini geliştirmeyi hedefliyoruz”

Bulgurca,  Çileme, Tekeli, Yeniköy, Barbaros, Özdere Mahallelerine kapalı pazar yerleri kurularak vatandaşların ihtiyaçlarını uzak noktalara gitmeden giderilmesi sağlanacak.

‘’Menderes için hazırız’’

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı İlkay Çiçek, yeni dönemde Menderes’in geleceğine katkı koymaya hazır olduklarını belirterek, ‘’ İlçemizin temel ihtiyaçlarının yanı sıra hemşehrilerimize dokunan projelerimizi büyük bir titizlik içerisinde hazırladık. Vatandaş odaklı, herkese hitap eden çalışmalarımız ile yeni döneme hazırız. 1 Nisan itibariyle ilçemizin 44 mahallesine eşit hizmet anlayışımızla çalışmalarımıza hızlıca başlayacağız. Sosyal belediyecilik anlayışımızla Menderes’imize katkı sunacak, güzel ilçemize hak ettiği değeri vereceğiz.’’ dedi.