Creil heyeti Kuşadası’na hayran kaldı Creil heyeti Kuşadası’na hayran kaldı

Görevde olduğu 5 yılda hizmet ekibiyle birlikte Kuşadası'nı modern ve estetik bir turizm kenti haline getirmek için durmadan çalışan Başkan Ömer Günel, turistik çarşılar ile Balık Hali esnafını ziyaret etti. Başkan Ömer Günel'i ziyareti sırasında sıcak bir biçimde karşılayan esnaf, kendisini bir sonraki dönemde de görevde görmek istediklerini söyledi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, esnaf ziyaretine Öge ve Sevgi sokaktan başladı. CHP Aydın Milletvekili Bülent Tezcan ve CHP Kuşadası İlçe Örgütü Başkanı Mehmet Gürbilek'in de katıldığı ziyarette Başkan Ömer Günel, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu. Esnafın sorun, talep ve önerilerini de dinleyen Başkan Ömer Günel, her iki sokağın daha çok müşteri çekmesi için sezon başlamadan önce dekoratif bir şekilde aydınlatılacağının sözünü verdi.

Başkan Ömer Günel daha sonra Balık Hali'ne geçerek ekmeğini denizden kazanan balıkçı esnafı ile bir araya geldi. Esnafa, Balık Hali'nde yapacakları yenileme çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Ömer Günel, Balıkçılar Kahvesi'ni de kısa süre içerisinde Kuşadası'na kazandıracaklarını ifade etti. 

Esnaf ise Başkan Ömer Günel'e bugüne kadar kente yaptığı hizmet ve yatırımlar için teşekkür etti. Çalışkan başkanlarına desteklerinin tam olduğunu belirten esnaf, kendisini 5 yılda daha görevde görmek istediklerini söyleyerek başarılar diledi.