Menemen Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 101. Yıldönümü nedeniyle düzenlediği ‘Zafer Konserleri’ne Koyundere ile devam etti. Binlerce vatandaşın coşkulu anlar yaşadığı konsere, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ da katıldı.

Koyundere (4) copy

Koyundere İlköğretim Okulu arkasında düzenlediği Zafer Konserinde ilk olarak İkilem Grubu sahne aldı. Grubun üyeleri Serhat Karan ve Uğur Ateş, birbirinden güzel şarkılarını coşkulu kalabalık ile birlikte söyledi. İlk konser sonrası Menemen Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan ile sahneye çıkan Hamza Dağ, geçmiş dönem belde belediye başkanları Selahattin Yeşilkaya ve İrfan Aras’ı da sahneye davet etti. Eski başkanlar, Pehlivan ve Dağ, günün anısına İkilem Grubuna hediye takdim etti. İkilem Grubu üyeleri de şarkılarına eşlik eden tüm Menemenlilere ve davetleri için de Başkan Pehlivan’a teşekkür etti.

Koyundere (3) copy

Zafer Bayramı konserlerinin coşkusu Ebru Yaşar’ın sahne almasıyla zirveye çıktı. Menemen’i çok sevdiğini ifade eden Ebru Yaşar,  “Bu gece uyumak yok” diyerek söylediği şarkılarla izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Koyundere (7) copy

Onur Yiğit ve CHP Balçova Örgütü Anıtkabir’de Onur Yiğit ve CHP Balçova Örgütü Anıtkabir’de

Konserin sonunda konuşan Belediye Başkan Vekili Aydın Pehlivan, Zafer Bayramı coşkusuna ortak herkese çok teşekkür etti, “Büyük Zaferimizin 101. yılında kıymetli hemşerilerimizle birlikte düzenlediğimiz bu konserlerle bir arada olduk.  Sanatın ve müziğin eşsiz atmosferinden güç aldık. Ben bu vesile ile bu muhteşem zaferi bizlere armağan eden başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu uğurda can veren tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Millet olarak, onların emaneti olan bu vatanı sonsuza dek koruyacak, daha da ileri taşıyacak ve büyüteceğiz. Ne mutlu Türküm diyene” ifadelerini kullandı.