Aslanoğlu, sosyal medyada yayınladığı mesajında, AKP dönemindeki yöneticilerde en çok hasret kalınan özelliklerin Doğruluk ve Dürüstlük olduğunu belirtirken, cehaleti yenmek değil yönetmek isteyenlerin yapay zekayı anlamasını da beklemediklerini söyledi. Aslanoğlu mesajında şunları kaydetti;

HEDEFİMİZ MUASIR MEDENİYETLER, HEDEFLERİ SALTANAT

Hayatını fenne ve bilime adayan bir liderin partisinin, CHP’nin tek hedefi var, muasır medeniyetler seviyesine çıkmak. Matbaayı 200 sene sonra ülkeye getiren, doğmalarla, hurafelerle ülkeyi yönetmek isteyenlerinse tek hedefi var, kendi saltanatlarını korumak.

Saraylarda oturanların sadece adı değişir. Bu seferkinin adı AKP. Cehaleti yenmek değil yönetmek için uğraşan bir partiden, yapay zekayı anlaması beklenebilir mi?

İzmir’de BM Kalkınma Programı ile uzun vadeli projeler İzmir’de BM Kalkınma Programı ile uzun vadeli projeler

Bizim CHP adayımız en güçlü yanını öne çıkartmış sloganı ile DOĞRU ve DÜRÜST. Bizce de bir belediye başkanının en önemli özelliği doğru ve dürüst olması. AKP döneminde vatandaşın en çok hasret kaldığı kavramlar doğruluk ve dürüstlük oldu. Yönetenlerde göremez olduk bu özellikleri

“Mülk Allah’ındır” diyerek Allah’ın bildiği mallarını, halktan saklamak isteyen adayları olan AKP’nin yaptıklarını sağır sultan duydu diye, metal yorgunu yalanına sığınıp belediye başkanlarına el çektiren AKP’nin, doğru ve dürüst kelimelerini anlamaması çok doğal.