İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'in yetenekli kızı Duygu Soyer, sanata olan aile yatkınlığını sahnelere taşıyarak genç yaşında başarılı bir balerin haline geldi.

SOLOTÜRK ve Jandarma Çelik Kanatlar TEKNOFEST İzmir'de Birlikte Uçtu SOLOTÜRK ve Jandarma Çelik Kanatlar TEKNOFEST İzmir'de Birlikte Uçtu

Duygu Soyer Kimdir?

Duygu Soyer, 1992 doğumlu olup, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve eşi Neptün Soyer'in kızıdır. Ailesinin sanat sevgisiyle yetişen Duygu, bu ilgisini profesyonel bir kariyere dönüştürmüş ve yetenekli bir balerin olmuştur.

Duygu Soyer'in Hayatındaki Özel Gün

Soyer ailesi, Eylül'ün sonlarına doğru kızları Duygu'nun düğün hazırlıklarıyla meşgul. Duygu Soyer, iş adamı Ergun İzgi'nin oğlu, aynı zamanda başarılı bir mimar olan Çağan İzgi ile birlikteliklerini resmileştirecekler.

Ekran Alıntısı

Düğün Detayları

İzmir'de gerçekleştirilecek olan bu özel gün için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor. Düğüne birçok siyasetçi, iş dünyasından önemli isimler ve sanatçılar davet edildi. Bu özel günde Soyer ve İzgi ailelerinin yanı sıra, çok sayıda seçkin davetlinin katılımıyla renkli anlara tanıklık edilmesi bekleniyor.