İzmir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Cemil Tugay, eski başkan Aziz Kocaoğlu döneminin bürokratlarını aktif göreve getiriyor.

Aysel Özkan Genel müdürlüğe vekalet ederken Tunç Soyer ile Körfez'in temizliği ve koku sorunu nedeniyle görüş ayrılığı yaşamasının ardından İZSU'dan ayrılık kararı almıştı. 

Karabağlar’da gece gündüz temizlik mesaisi Karabağlar’da gece gündüz temizlik mesaisi

Tunç Soyer döneminde İZSU'ya 2 yıl 3 ay süresince Genel Müdür olarak hizmet veren Aysel Özkan'ın yeniden İZSU'ya atanması gündemde. Soyer'le ters düşerek istifa eden Aysel Özkan'ın bu kez Genel Müdür Yardımcısı olarak görevlendirilmesi bekleniyor.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Cemil Tugay'ın İZSU konusunda dikkat çeken bir hamle yapacağı konuşuluyor. Gürkan Erdoğan'ı İZSU Genel Müdürlüğü'ne atayan Cemil Tugay'ın hedefindeki isim İZSU'ya Tunç Soyer döneminde Genel Müdür Vekili olarak hizmet vermiş olan Aysel Özkan olduğu belirtiliyor. 

Eski İZSU Genel Müdürü Aysel Özkan’ın İzmir Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcılığı kadrosuna atanacağı belirtiliyor.

Gürkan Erdoğan, Aysel Özkan'ın Genel Müdürlüğü döneminde İZSU'da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştı. 

Aysel Özkan, Aziz Kocaoğlu döneminde de uzun yıllık Büyükşehir Belediyesi’nde genel sekreter yardımcılığı görevi yapmıştı.