Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova Belediyesi’nin Lozan Kapısı girişi Uzun Havuz yanında yer alan stantdında vatandaşlarla biraraya geldi. İduğ, meclis üyeleri ve çalışanlarla birlikte kestiği pastayı kendi elleriyle standa gelen ziyeretçilere dağıttı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan İduğ, vatandaşlarla bohbet edip Bornova Belediyesi’nin pek çok alanda yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Vatandaşlarla birlikte stant önünde sergilenen dans gösterilerini izledi.

DSC_7243 copy

Dünyaca ünlü Ilıca Plajı'na üst üste 5. kez mavi bayrak Dünyaca ünlü Ilıca Plajı'na üst üste 5. kez mavi bayrak

Tüm İzmirlileri bekliyoruz

Uluslararası İzmir Fuarı’nın kent için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Mustafa İduğ, tüm İzmirlileri Bornova Belediyesi’nin standına davet etti. İduğ, “Belediyemizin özellikle kültür, sanat, spor ve eğitim alanında yaptığı çalışmaları renkli etkinliklerle sergilediğimiz  standımıza tüm ziyaretçileri bekliyoruz” dedi.

DSC_7292 copy

Renkli, haraketli ve eğitici etkinlikler

Bornova Belediyesi, düzenlendiği renkli, eğitici etkinlikler ve özel atölyeler ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor. 10 gün boyunca hem çocuklar hem yetişkinler için Bornova Belediyesi  Hobi ve Beceri Edindirme Kursları eğitmenleri tarafından keçe tasarımından satranca, takı tasarımından seramiğe farklı alanlarda atölyeler gerçekleştirilecek.  Bornova Belediyesi  Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi organizasyonunda çocuklara yönelik Güneş Sistemine Yolculuk ve Akıl Oyunları Atölyeleri düzenlenecek. Bornova Belediyesi standı bachata, ritim ve halk oyunları gösterileriyle renklenecek. Taekwondo ve cimnastik olmak üzere spor kursiyerlerinin şovları organizasyona ayrı bir hareketlilik katacak.

 DSC_7270 copy

ETKİNLİK PROGRAMI

4 Eylül 2023 Pazartesi

Saat: 19.00 Cimnastik Gösterisi

Saat: 20.00 Keçe Tasarım Atölyesi (Yetişkinler için)

 

5 Eylül 2023 Salı

Saat: 19.00 Tekvando Gösterisi

Saat: 20.00 Satranç Atölyesi (Çocuklar için)

 

6 Eylül 2023 Çarşamba

Saat: 20.00 Takı Tasarım Atölyesi (Yetişkinler için)

 

7 Eylül 2023 Perşembe

Saat:19.30 Güneş Sistemine Yolculuk( Çocuklar için)

 

8 Eylül 2023 Cuma

Saat:19.00 Akıl Oyunlar Atölyesi(Çocuklar için)

Saat: 20.00 Seramik Atölyesi

 

9 Eylül 2023 Cumartesi

Saat: 19.00 Zeybek Gösterisi