Batur, derginin ülkedeki tüm belediye başkanlarını aday göstererek www.kentvebaskanodulleri.com sitesi üzerinden 45 gün önce başlattığı online oylamayla halkın seçtiği en başarılı belediye başkanları arasında yer aldı.

Simge yüzük Karşıyaka Nikah Sarayı’na geri döndü Simge yüzük Karşıyaka Nikah Sarayı’na geri döndü

Konak Belediye Başkanı Abdül Batur, Kent & Başkan Dergisi’nin dördüncüsünü bu yıl düzenlediği ve online oylamayla halka seçtirdiği en başarılı belediye başkanlarından biri oldu. Batur, derginin Türkiye’deki tüm belediye başkanlarını aday göstererek www.kentvebaskanodulleri.com sitesi üzerinde 45 gün önce başlattığı oylama sonucu, halkın hizmet sürecini ve yaptıkları çalışmaları başarılı bulduğu belediye başkanı olarak Kent ve Yaşam Ödülü’ne layık görüldü. Tüm Türkiye’yi kapsayan online anket sonuçlarına göre ödül almaya hak kazanan il ve ilçe başkanlarına ödülleri Kayseri’de düzenlenen törenle verildi. Belediye başkanlarının ve çok sayıda davetlinin katıldığı törende Konak Belediye Başkanı Abdül Batur adına ödülünü, Konak Belediyesi Araştırma ve Geliştirme (ARGE) Müdürü Turan Ateş aldı.

Batur’dan teşekkür

Hizmet sürecini ve yaptığı çalışmaları başarılı bularak kendisine oy veren tüm vatandaşlara teşekkür eden Başkan Batur, “Halkımızın bize layık gördüğü tek bir oy bile çok kıymetli. Çalışmalarımızın takdir edilmesinden büyük bir mutluluk duyuyor ve bu oylara layık olmak için çabalıyor, çok çalışıyoruz. Oylamaya katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, sevgi ve saygılarımı iletiyorum” dedi.