Başkan Ömer Günel, Türkiye’nin en büyük 3’üncü, bölgenin de en büyük cemevi olan Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Kuşadası Cemevi’ni ziyaret ederek Alevi hemşehrileriyle buluştu. Başkan Ömer Günel'in ziyaretine CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız ve CHP Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık da katıldı. Başkan Ömer Günel'i bağırlarına basan Alevi hemşehrileri, görevde olduğu 5 yılda hem Kuşadası'na yaptığı hizmetler, hem de Kuşadası Cemevi’nin tamamlanmasına sunduğu katkılar dolayısıyla teşekkür etti. Vakfın Kuşadası Şube Başkanı Erdal Kılınç’tan Kuşadası Cemevi’nde gerçekleştirilen faaliyetler hakkında bilgi alan Başkan Ömer Günel, Alevi hemşehrilerine desteğinin bir sonraki hizmet döneminde de tam olacağını söyledi."BİZE VERDİĞİ SÖZLERİ YERİNE GETİRDİ"

Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı Kuşadası Şubesi Başkanı Erdal Kılınç, Başkan Ömer Günel’in Kuşadası Cemevi’nin tamamlanmasında büyük emek sarf ettiğini belirterek, “Belediye başkanımız görevde olduğu 5 yılda, hep bizim yanımızda oldu. Her türlü sorunumuzla çok yakından ilgilendi. Kendisi Kuşadası Cemevi’nin bitirilmesine de öncülük etti. Bize verdiği sözleri yerine getirdi" dedi.

Başkan Ömer Günel’den devrim gibi bir karar Başkan Ömer Günel’den devrim gibi bir karar


 

CHP Parti Meclisi Üyesi Erbil Aydınlık ise Başkan Ömer Günel'in Kuşadası'nda çok güzel projeler yaşama geçirip, önemli yatırımların altına imza attığını söyledi. Kuşadası'nda hizmet çağının Başkan Ömer Günel ile devam edeceğini ifade eden CHP Parti Meclisi Üyesi Aydınlık, "Kendisini tebrik ediyor ve başarılarının daim olmasını diliyorum" diye konuştu. "SADECE HEMŞEHRİLERİNİN ÇIKARINI DÜŞÜNDÜ"

CHP Aydın Milletvekili Hüseyin Yıldız da konuşmasında Kuşadası'nın şimdiye kadar en büyük hizmeti Başkan Ömer Günel döneminde aldığına dikkat çekti. Milletvekili Hüseyin Yıldız, "Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel, bu kente 5 yıl boyunca sadece hemşehrilerinin çıkarlarını düşünerek hizmet etti" dedi. "HER KURUŞUMUZU HİZMET ÜRETMEK İÇİN KULLANDIM"

Başkan Ömer Günel de, "Öncelikle Kuşadası Cemevimizi söz verdiğim gibi tamamladığımız için çok mutluyum. Bu konuda bana destek olanlara da teşekkür ederim. 5 yıl önce 280 milyon TL bütçe ile devraldığım Kuşadası Belediyesi'nin bugünkü bütçesi 1milyar 400 milyon TL'ye kadar ulaştı. Kente 5 yılda yaklaşık 3 milyar TL'lik yatırım yaptık. Her kuruşumuzu size hizmet üretmek için kullandım. Kuşadası'na 5 yılda 218 kilometre yeni yol kazandırdım. Bugün beni sıcak bir şekilde karşıladığınız için de sizlere minnettarım" diye konuştu.