AK Partili Baştaş Siz salonlarda dans etmeye devam edin biz Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Hedef gösterdiği muasır medeniyetler zirvesine milletimizi çıkarmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi

AK Partili Baştaş sosyal medya hesabında paylaştığı mesajda:

Siz kutlama diye şaşalı salonlarda dans ederek kendinizi eğlendirirsiniz, Biz ise ATA’mızın mirasına; yerli ve milli araçlarımızla, şanlı donanmalarımızla, güçlenen Türkiye’mize, geleceğimize sahip çıkarak bir gün değil her gün kutluyoruz.

Yerel Seçim takvimi Resmi Gazete’de yayımlandı Yerel Seçim takvimi Resmi Gazete’de yayımlandı

Sn Batur; Her zaman olduğu gibi ATAMIZ ve mirası CUMHURİYETİMİZ için sizler mikrofon ve klavye delikanlılığı yaparken biz gerçek vatan sevdalıları olarak icraatlarımıza her gün bir yenisini ekleyerek sahip çıkıyoruz.

Anlamıyorum siz donanmalarımızı mı kutlamalar için boğaza çıkardınız yoksa yerli ve milli araçlarımızı mı ya da Solo Türk gösterilerini mi siz organize ettiniz. Nasıl bir aymazlıktır ki bizleri Cumhuriyetimiz için saygılı coşkulu törenler düzenlemiyor diye karalama derdindesiniz. Siz seçim zamanı söz veripte Konak’ta 4,5 yıldır yapamadığınız icraatları yapmaya bakın çamur at izi kalsın numaralarına gelmiyor artık bu millet. Böyle yalan yanlış ithamlarla puan toplayamazsınız dedi.