Menderes Belediyesi’nin yeni takımı 1957 Menderes Spor Kulübü faaliyetlerine başladı. Kulüp başkanı seçilen Aydın Şengül ve yönetimi ilk ziyaretlerini de Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek’e gerçekleştirdi. Ziyarette yeni dönemle ilgili hedefler masaya yatırıldı.

Whatsapp Image 2024 07 01 At 08.47.57 (2)

4 branş

Çiğli’de doğaçlama tiyatro kursu kayıtları sürüyor Çiğli’de doğaçlama tiyatro kursu kayıtları sürüyor

1957 Menderes Spor Kulübü futbol, voleybol, basketbol ve boks branşlarında faaliyet gösterecek. Menderes’te sporun gelişimi için çalışmalar yürütecek kulüp profesyonel sporcuların yetiştirilmesini hedefliyor.

Whatsapp Image 2024 07 01 At 08.47.57 (1)

Sporla gelişen Menderes

Yeni kulübün ilçeye büyük katkı sağlayacağını ifade eden Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, ‘’ Menderes’imizde yarınlarımız olan gençlerimizin başarısı için sorumluluklarımızın farkındayız. Bu kapsamda da spor alanında önemli bir adım atarak kulübümüzü kurarak hızlıca faaliyete geçirdik. Menderes’imizin gençleriyle büyük başarılara imza atacağız. Kulüp yönetimimize de görevlerinde başarılar diliyorum. Kulübümüzü ilçemizin gözbebeği yapmaya kararlıyız. 1957 Menderes Spor Kulübü Menderes’imize hayırlı, uğurlu olsun.’’ dedi.