Menderes Belediye Başkanı Erkan Özkan’ın sosyal donatı hamleleri devam ediyor. Özkan’ın talimatıyla Menderes Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Gümüldür Fevzi Çakmak Mahallesi’ne yeni park kazandırıldı. Konseptin müzik olarak tasarlandığı ve Müzik Park adını alan park başta çocuklar olmak üzere vatandaşların büyük beğenisini topladı.


Her yer enstrüman
260 metrekare alana kazandırılan parkın duvarları konsepti itibariyle çalgılarla süslendi. Enstrümanların duvarları süslediği parka oyun alanının yanı sıra banklar yerleştirildi. Spor aletlerinin de alana kazandırıldığı parka çevre düzenlemesi ve yeşillendirme çalışmaları da yapıldı.

Türkiye'nin yerli uçan arabası AirCar, TEKNOFEST İzmir'de ilgiyle incelendi Türkiye'nin yerli uçan arabası AirCar, TEKNOFEST İzmir'de ilgiyle incelendi


‘’Sosyal donatı alanları artacak’’
İlçenin gelişimine yönelik çalışmalara yoğun şekilde devam ettiklerini kaydeden Menderes Belediye Başkanı Erkan Özkan, ‘’ Menderes’imizde hem büyüklerin hem de çocuklarımızın rahatça vakit geçirebileceği alanlar yaratmaya devam ediyoruz. İlçe meydan çalışmalarımız başta olmak üzere Menderes’in farklı noktalarında yeni alan çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Amacımız sosyal donatı alanlarını arttırmak. Bu kapsamda Gümüldür’e yeni parkımızı kazandırdık. Ekiplerimiz tarafından ilçemize kazandırılan yeni parkımız çok beğenildi. Bundan sonra da bu tür konsept projeleri ilçemize kazandırmak adına çalışmalarımızı sürdürecek, vatandaşımızın hizmetinde olacağız. Müzik Park ilçemize hayırlı, uğurlu olsun’’ dedi.