“Eğlence, lezzet ve kalite varsa gerisi Lafügüzaf” mottosuyla açılan mekan, İzmir gecelerinde özgün lezzetleri ve muhteşem ambiyansı ile adından söz ettirecek.
 
Seyrek’te Bakırçay Üniversitesi’nin karşısında bin 500 metrekare alanda kurulan Cuma Cumartesi haftanın 2 günü açık olan Lafügüzaf’ın sahnesinin yanı sıra haftanın 7 günü açık olan “Laf Gastro Pub” da 600 metrekare açık ve 400 metrekare kapalı alanıyla dikkat çekiyor.
 
Lafügüzaf işletmecisi Okan Akdeniz, “Lafügüzaf üst düzey elit kişilerin, ailelerin geldiği dostlarınızla keyifli zamanları geçirebileceğiniz, ünlü sanatçıları ağırlayan bir mekan olacak. Ferah bir ortamda, masaların arasında büyük boşlukların bulunduğu özel dekore edilen Lafügüzaf, eğlencenin yanında lezzet konusunda da iddialı” diye konuştu.

Araç kazası sonucu bir asker şehit oldu Araç kazası sonucu bir asker şehit oldu


 
 
LEZZET VE EĞLENCE BİR ARADA
 
Lafügüzaf'ta kaliteyi ön planda tutan bir anlayışla, lezzet ve eğlence rüzgarı estireceklerini belirten işletmeci Okan Akdeniz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Misafirlerimiz eğlencenin yanında unutamayacağı lezzetlerle tanışacak. Buraya en iyiyi, en kaliteliyi en ünlü sanatçıları getireceğiz. En iyi ustalarla çalışıyoruz ve kaliteli malzemeler kullanıyoruz. Lafügüzaf’ta fiks mönü olarak 8 çeşit meze, 2 çeşit ara sıcak, ana yemek, meyve ve tatlı veriliyor. Laf Gastro Pub da pizza, hamburger, makarna, salata, ızgara ve lezzetli meze çeşitleri ile alakart servis hizmetleri bulunuyor. İzmir'in yeni çekim merkezi olan Seyrek, Karşıyaka’ya 15 dakika mesafede. Otoyola ise uzaklığı 9 kilometre. Ulaşım ve trafik derdi olmayan, çevre yolu ulaşım rahatlığı ile şehir merkezine yakın Seyrek, aynı zamanda tertemiz havası ve doğasıyla bölgede bulunan üniversite ve kolejlere de ev sahipliği yapıyor. Dolayısıyla bu bölge işletmeciler için önemli bir potansiyel barındırıyor