Menderes’te yer alan ve dünyada ki sayılı kehanet merkezlerinden birisi olan Klaros Kutsal Alanı özel misafirlerini ağırladı. Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Engelli Hizmet Birimi’nin Klaros Kazı Başkanlığı desteğiyle gerçekleştirdiği kültür turu özel eğitim alan çocuklar için düzenlendi.

Keyifli anlar

Engelsiz ulaşım aracı ile okullarından alınan 12-17 yaş aralığında ki öğrencilere turda psikolog ve rehberler eşlik etti. Etkinlikte, Klaros kazısı ekip üyeleri hem tarihi alanla ilgili bilgi verdi hem de çocukların sorularını yanıtladı. Gün boyu süren etkinlik çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu.

Etkinlikler sürecek

Ödemiş Belediyesi’ne Siyasi Başkan Yardımcıları atandı Ödemiş Belediyesi’ne Siyasi Başkan Yardımcıları atandı

Engelsiz Menderes için çalışmalarını sürdürdüklerini ifade eden Menderes Belediye Başkanı Erkan Özkan, ‘’ Herkese eşit hizmet anlayışımızla gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız kapsamında ilçemizdeki özel eğitim merkezlerinde eğitim alan öğrenci kardeşlerimizi de unutmadık. Onların Menderes’imizin tarihi ve kültürel değerlerini tanımaları adına kültür gezileri düzenliyoruz. İlk organizasyonumuzu Klaros’ta gerçekleştirdik. Klaros Kazı Başkanlığı’na destekleri için çok teşekkür ederim, onların ilgi ve alakası ile çocuklarımız keyifli bir gün geçirdi. Bundan sonrada bu tür etkinliklerimiz ile çocuklarımızın yanında olacağız’’ dedi.