Ak Parti Kınık Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, 31 Mart’ta gerçekleştirilecek Yerel Seçimler için çalışmaya devam ediyor. Kınık Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, günlük program çerçevesinde ziyaret ettiği iş yerleri ve kurumlarda hem personeller ile bir araya gelerek sorunlarını dinliyor hem de işverenlerle görüş alışverişinde bulunuyor.

Sami Mollaahmet 67

“Memleketimiz Kınık için hizmette durmak yok yola devam” sloganıyla sahaya inen Belediye Başkan Adayı Sami Mollaahmet, parti teşkilatları ile tam kadro ziyaretlerini sürdürüyor. Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, seçim çalışmaları kapsamında ziyaret ettiği Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Uğur Ağar, S.S. Kınık ve Çevre Köyleri Servis Taşıma Kooperatifi Başkanı Ömer Kocabıyık ile de bir araya geldi.

AK Partili Dağ, tarım vaatlerini açıkladı AK Partili Dağ, tarım vaatlerini açıkladı

Sami Mollaahmet 99

HAYIRLARDA VE KAHVEHANELERDE DE KINIKLI VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Belediye Başkan Adayı Mollaahmet, resmi kurumlar, STK’lar ve diğer ziyaretlerinin ardından mahallalerdeki hayırlar ve kahvehanelerde de vatandaşlarla buluştu.

Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Başkan Adayı Sami Mollaahmet, ‘hizmetlerin devamı için el ele verip başaralım’ mesajını verdi. Esnaf ve vatandaşlara Kınık için yapacakları çalışmaları anlatan Mollaahmet, ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür etti.