Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğunu üstlendiği, "Kim Milyoner Olmak İster" adlı yarışma programında Damla Aktan adlı yarışmacıya, "Satıcıların belirli günlerde mallarını sattıkları geçici yerin adı nedir?" diye soruldu. "Perşembe" olarak yanıtladı. Elenen kadın yarışmacının ikinci soruda verdiği cevap hem ekrandakileri hem de stüdyodakileri şoke etti. ATV ekranlarının en çok seyir edilen yarışma programlarından "Kim Milyoner Olmak İster"in dün akşamki bölümüne ikinci soruda elenen Damla Aktan isimli yarışmacı gündeme oturdu.

Ekrandakileri Şoke Etti

Prof. Dr. Uğur Şahin 'kanser aşısı' için tarih verdi Prof. Dr. Uğur Şahin 'kanser aşısı' için tarih verdi

Kendini tanıttığı bölümde aldığı eğitimden uzunca bahseden yarışmacı, "Satıcıların belirli günlerde mallarını sattıkları geçici yerin adı nedir?" diye soruldu. Bir süre bekledikten sonra "Perşembe pazarı diye bir şey var. Sanırım bugün perşembe" diyen yarışmacı, ardından "Perşembe" olarak soruyu yanıtladı. Bu cevabıyla hem stüdyodakileri hem de ekrandakileri hayal kırıklığına uğrattı..

Eşi Dalga Geçer Diye Joker Hakkını Kullanmadı

Aşırı heyecanlandığı için yanlış cevap verdiğini söyleyen kadın yarışmacı, "Joker hakkımı kullanmayı düşündüm ama eşimin benimle dalga geçeceğini düşündüğüm için vazgeçtim."