13 yaşındaki bir çocuk bir mahallede onlarca kişinin tecavüzüne uğradı. Çocuğun yardım istediği kişiler çocuk tecavüze uğrarken kayda alıp failden para koparmaya çalıştılar. Çocuğunun yaşadıklarını duyan anne faillerin evini yaktı. Türkiye’nin üç büyük kentinden birinde her yardım eli uzatanın tecavüzüne uğrayan çocuğun yaşadıkları kanınızı donduracak.

Halk Tv'den Seyhan Avşar'ın haberine göre B.A. isimli erkek çocuk İzmir'in Narlıdere ilçesinde yaşıyordu. 13 yaşındaydı. Karıştığı bir kavga nedeniyle okula gitmiyor, sadece sınavlara giriyordu. Sistem dışına itilmişti. Anne ve babası ise o daha 1.5 yaşındayken ayrılmıştı. Baba bir ayakkabı atölyesinde, anne ise temizlik işlerinde çalışıyordu.

İlaç İçirerek Tecavüz Etti

Okuldan uzaklaştırılarak sistem dışında itilen B.A. mahalle kahvesine gidip gelmeye başladı. Kahvenin sahibi olan E.G'y'i ve kardeşi S.G'y'i tanıyordu. S.G annesinin arkadaşıydı. B.A. onlara güveniyordu. Kahveye ise pek çok kişi gelip gidiyordu. Bunlardan biri 69 yaşındaki M.B idi. M.B kahvenin ortasında bütün gün pornografik görüntüler izliyordu. Bir gün bu videoları B.A.'ya da gösterdi.

Bu olayın üzerinden iki hafta geçmeden M.B çocuğu evine çay içmeye çağırdı. Eve giden B.A. çay içmeyi beklerken M.B tarafından ilaç içirildi. B.A. bir süre sonra şiddetli sarsıntı ve baş dönmesi yaşadı. Yürüyemeyecek hale geldi. Bircan yarı baygın haldeki çocuğa tecavüz etti.

Zengin Faile Şantaj Planı

Protestolarda can kaybı 105'e yükseldi Protestolarda can kaybı 105'e yükseldi

Korkan çocuk dehşeti kimseye anlatamadı. M.B'nin tehditlerine boyun eğmek zorunda kaldı ve bu istismar devam etti. Yaşadıklarına dayanamayan çocuk bu durumu kahvedeki E.G ile paylaştı. Çocuğu kurtarması gereken E.G'nin planı ise çocuk için yeni bir felaketin habercisiydi. M.B'nin çok zengin olduğunu bilen E.G bu olay nedeniyle ondan para koparma planları yaptı.

E.G, B.A.'ya "Sana tecavüz ederken onu videoya çekip parasını alacağız. Sonra seni en kral hastaneye götüreceğim. Psikolojik tedavi görürsün" dedi. B.A. kabul etmeyerek kahveyi terk etti. E.G bu kez, "Her şeyi ailene anlatırım" diyerek istediğini yaptı. Gezer yanına arkadaşları M.S ve Ş.E'yi alarak bir plan yaptı.

Çocuk Tecavüze Uğrarken Kayda Aldılar

Plan devreye koyuldu ve bir çocuk 69 yaşındaki adamın tecavüzüne uğrarken aynı mahalleden insanlar onu gizlice kameraya aldılar ve görüntüler karşılığı 5 milyon TL istediler.

Gecenin Bir Yarısı Uyandırıp Tecavüz Etti

Çocuğun yaşadıkları bununla da bitmedi. E.G. yaptıkları kötülüğü kardeşi S.G'ye de anlattı. Cezaevinden yeni çıkmış olan S.G de çocuğun evine yatıya gitti ve gece 03.00 civarı uyandırdığı çocuğa onların evinde tecavüz etti.

‘Seni Seks Gruplarına Götüreceğim’

“Bu son oldu. Belki kurtulurum" diye düşünen B.A. karanlıktan bir türlü çıkamıyordu.
Çocuğun yaşadıklarını duyan E.G'nin arkadaşı M.A da istismar zincirine katıldı. B.A.’ye yönelik cinsel eylemde bulunan M.A., "Seni seks gruplarına götüreceğim" diyerek çocuğa 3 bin TL para vermek istedi. Ancak çocuk kabul etmedi.

Bir çocuk mahallelinin elinde yok olurken 79 yaşındaki H.A. devreye girdi. "Gel senle konuşacağız. E.G. bana her şeyi anlattı" dedi. B.A. onun evine gitti. Bu evde de B.A. cinsel istismara maruz kaldı.

Yaşadıklarına dayanamayan B.A. olanları bir arkadaşına anlattı. Arkadaşı ise kuzenine. Olay böylelikle ortaya çıktı. 24 Mayıs 2024 tarihinde B.A.'nın ailesinin şikayeti sonucu olayda ismi geçen herkes gözaltına alınıp, tutuklandı.

Bir Anne Faillerin Evini Yaktı

Çocuğunun yaşadıklarını duyunca kahrolan anne ise 2 şüphelinin evini yaktı, kahvenin camlarını aşağı indirdi. O anne şimdi sanık