Yüz yüze yaptığı görüşmelerin yanı sıra sosyal medyayı da çok önemseyen Olgun Atila, #izmiricinonerimvar hashtagiyle başlattığı kampanya ile sosyal medya kanallarından gelen yorum, öneri ve soruları gerek canlı yayın gerekse kamera önüne geçip tek tek yanıtlıyor.

Seçim kampanyası sürecinde İzmir'in 30 ilçesinde günlerdir sokaktaki, kahve ve kafelerdeki vatandaşlarla tek tek sohbet eden Atila, sosyal mecrada da ulaşamadığı İzmirlilerle iletişimini sürdürüyor. #izmiricinonerimvar etiketiyle paylaşılan kampanya dahilinde Facebook, Twitter ve Instagram kanallarından gelen öneri, şikâyet ve soruları tek tek cevaplayan Atila, canlı yayınlar aracılığıyla da İzmirli hemşerileriyle buluşuyor.

Bugüne dek gerek mesaj gerek hashtag aracılığıyla kendisine ulaşan binlerce mesaj ve soruyu ekibi ile birlikte inceleyip hepsini tek tek cevaplandıran Atila'nın gerçekleştirmiş olduğu kampanyaya bugüne kadar binlerce soru yağdı.

Ortak akıl ve şeffaf belediyecilik anlayışı ilkeleriyle sürdürdüğü süreçte kendisine ulaşamayan hiçbir İzmirli kalmayacağının sözünü veren Atila, 'Biz kenti kentlilerle yönetmek için yola çıktık. İzmirli hemşerilerimizin her eleştirisi, sorun ve önerisi başımızın tacıdır. Gerek başkanlığımız döneminde gerekse aday adaylığı sürecimizde Şeffaf Belediyecilik ve Ortak Akıl ilkelerimizden asla ödün vermeyerek yolumuza devam etmek için tüm İzmirli hemşerilerimizi kullandıkları sosyal mecralardan #izmiricinonerimvar hashtagiyle benimle iletişim kurmaya davet ediyorum' diye konuştu.

Tugay, Ödemiş’in köylerine Kocaoğlu selamıyla girdi Tugay, Ödemiş’in köylerine Kocaoğlu selamıyla girdi