CHP Ödemiş İlçe Başkanı Bülent Eker, yönetim kurulu üyeleri ve gönüllüler ile birlikte saha çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Ödemiş Belediye Başkan Adayı Mustafa Turan, “Bozdağlar’dan Aydın Dağları’na dek 99 mahallemizle geniş bir coğrafyadayız. Şehrimizin neresine gidersek gidelim hemşehrilerimizin yakın ilgisi ile kendimizi evimizde gibi hissediyoruz. Hemşehrilerimizin taleplerini, beklentilerini dinlerken bir yandan da hedeflerimizi paylaşıyoruz. Oda ziyaretlerimizde de şimdiden görüyoruz ki Ödemiş’te odalarımız ve sivil toplum kuruluşlarımız ortak akılla atılacak her adım için tek yürek.

I M G 20240208 W A0089

Sosyal belediyecilikte bayrağı daha ileriye taşımak üzere çıktığımız bu yolda elbette Ödemiş’i yarınlara hazırlayacak ortak aklın eseri projelerimizi de hemşehrilerimizle paylaşacağız. Bu yolda İzmir Büyükşehir Belediyemiz en büyük gücümüz olacaktır. Cemil Tugay Başkanımızla birlikte merkezde Ödemiş’e yeni bir sayfa açtıracak, kırsalda ise hemşehrilerimizi doğduğu yerde mutlu edecek kalkındıracak çalışmalar için şimdiden hazırız.

Hamza Dağ işçilerle bir araya geldi Hamza Dağ işçilerle bir araya geldi

I M G 20240209 W A0023

“GENÇLERLE BULUŞACAĞIZ”

Gittiğimiz her yerde özellikle gençlerin Ödemiş’e dair fikirleri, talepleri, aktardıkları beni ayrıca heyecanlandırıyor. Bu noktada önümüzdeki günlerde gençlik buluşması düzenleyip gençlerimizi dinleyeceğiz, yapabileceklerimizi anlatacağız. Kimsesizlerin kimsesi olan Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında Cumhuriyetimizin kurucu ruhunu gençliğin enerjisi ve heyecanıyla harmanlayıp Ödemiş’i yarına hep beraber hazırlayacağız. Bu yolda en büyük gücümüz birlikteliğimiz olacak, birlikte başaracağız. Ödemişimizi ortak akılla yarınlara hazırlayacağız” dedi.