CHP'li 11 büyükşehir belediyesinin AK Parti Grup Başkanvekilleri, Ankara'da parti genel merkezinde bir araya gelerek, belediyelerin 'Engelleniyoruz' iddiasına ortak yanıt verdi. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Aydın, Eskişehir, Mersin, Muğla, Tekirdağ, Hatay büyükşehir belediye meclislerinin AK Parti grup başkanvekilleri, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenledikleri basın toplantısında, Türkiye'de son dönemlerde farklı hedeflerle algı ve manipülasyona dayalı siyasal bir iletişimin sürdürüldüğü savunularak, "Operasyon merkezi CHP olan, milli meselelerde dahi yalan siyasetiyle kaos çıkarmayı tercih eden bu muhalefet anlayışı, ülkemizin ve demokrasimizin önündeki en büyük engeldir" mesajı verildi.

Özgür Özel, sokağın sesine kulak verilmesini istedi: Değişim talebi yüzde 90 Özgür Özel, sokağın sesine kulak verilmesini istedi: Değişim talebi yüzde 90

PERİYODİK OLARAK TOPLANACAKLAR
Yapılan toplantının ardından 11 Büyükşehir Belediyesi'nin AK Parti Grup Başkanvekilleri, periyodik olarak bir araya gelmeyi sürdürme kararı aldı. Ayda 1 defa bir araya gelerek, değerlendirme toplantısı yapmaya karar veren heyetin Temmuz ayı toplantısının adresi İzmir oldu.

İZMİR'DE TOPLANIYORLAR
Edinilen bilgiye göre CHP'li 11 Büyükşehir Belediyesi'nin AK Parti Grup Başkanvekilleri 25 Temmuz Pazartesi günü İzmir'de bir araya gelecek.