CHP Genel Başkanı Özgür Özel Halk TV ekranlarında Seda Selek'in sunduğu 'Seçim Özel' programında seçim gündemine dair açıklamalar yaptı.

 İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tugay'la ilgili  açıklamalarda bulunan Özgür Özel, "Cemil Bey, İzmir’in en başarılı estetik cerrahı ve estetik meselesi çok önemli. İzmir’in ciddi bir estetik dokunuşa ihtiyacı var. Çok sakin ve çok doğru karar tespiti yapabilen bir isim. Kimsenin göremediğini gören ve çok iyi ekipleşip, çalışma yapabilen bir arkadaş. Cemil Bey'in bir kusuru var, övünmeyi ve yaptığını anlatmayı sevmez. O kusurunu biz gidereceğiz." dedi.

'İZMİR'DE ADAY PROFİLLERİ TUTTU'

İzmir Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyeleri ile ilgili seçim tahmini sorusunu yanıtlayan CHP Lideri Özel "İzmir’de aday profilleri inanılmaz tuttu. İzmir’de ilçe sayısı olarak çok büyük bir başarı elde edeceğiz. Büyükşehir’de de elbette İYİ Parti’nin iddialı bir adayı, DEM’in adayı var, çeşitli partilerin irili ufaklı adaylar var ama İzmir’de de öyle korkulu bir rüya görmeden İzmir Büyükşehir’i kazanacağız" dedi.

CHP'den Mehmet Şimşek'in 'tasarruf paketi'ne tepki CHP'den Mehmet Şimşek'in 'tasarruf paketi'ne tepki

'10 NUMARA TAKİYE YAPIYOR!'

Cumhur İttifakı’nın adayı Hamza Dağ'ın seçim çalışmalarını da eleştiren Özel “Rozeti çıkarmışlar, bıyığı düzeltmişler, Tayyip Erdoğan’ın resmini indirmişler, 10 numara takiye yapıyor. Kardeşim, siyasi partisin, partide genel başkan yardımcısısın. Alkollü mekanları geziyor ama alkol yasasında neler yaptı. ‘Akşam yediden sonra satılmasın, ne olacak. Hiç satılmasa ne olacak günaha girmezler’ diyor İzmir adayı. Şimdi gitmiş alkollü yerleri geziyor.” dedi.