Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanlığı tarafından, yaklaşan yerel seçimler öncesinde Nazarköy’de kahvaltı programı düzenlendi. Birlik, beraberlik mesajlarının verildiği programa Cumhuriyet Halk Partisi Kemalpaşa İlçe Başkanı ve yönetimi ile birlikte, CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen, önceki dönem ilçe başkanları, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan aday adayları katıldı.

Aliağa’da Özel Eğitim ve Atla Terapi Bir Arada Aliağa’da Özel Eğitim ve Atla Terapi Bir Arada

A T I06617

Programa katılımları dolayısıyla herkese ayrı ayrı teşekkür eden CHP Kemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Yılmaz, bu ve buna benzer buluşmalar ile birlik beraberliğin arttığını, dayanışmanın en yüksek seviyelere ulaştığını söyledi.

A T I06624

Başkan Yılmaz’ın ardından konuşan CHP Kemalpaşa Belediye Başkan Adayı Mehmet Türkmen konuşmasında; ‘’Doğup büyüdüğüm ilçem olan Kemalpaşa’ya hizmet için yola çıktım. Bu yolu Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında hep birlikte yürüyeceğiz ve partimizi Kemalpaşa’da yeniden zafere taşıyacağız. Siyasete atıldığım günden itibaren birçok insana dokunma şansına ulaştım ve toplum yararına işler yaptım. Edindiğim tecrübeleri daha ileriye taşımak istiyorum. Bugün bizleri bu organizasyon ile bir araya getiren ilçe başkanımıza ve yönetimine çok teşekkür ediyorum. Ayaklarınıza sağlık’’ İfadelerine yer verdi.