Çamlıkule Seçim Ofisi'nin açılışında İzmir eski Milletvekili Kamil Okyay Sındır, İşçievleri Seçim Ofisi'nin açılışında ise CHP Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki'nin yanı sıra CHP İlçe Başkanı Çağdaş Kaya, çok sayıda partili ve vatandaş CHP'li Görkem Duman'a destek için alanlardaydı.

5-26

"72 MİLLETE BİZ BİR NAZARDAN BAKIYORUZ"

 Çamlıkule Seçim Ofisi'nin açılışında Buca ittifakının her geçen gün büyüdüğünden bahseden CHP'li Duman, "Bizim kurduğumuz ittifak halkımızla. Buca'da yaşayan, karnı doyan, yurdun dört bir yanından gelen herkesi Buca ittifakında bir araya getirmeye çalışıyoruz. Görüyorum bunu da başarıyoruz. Biz 72 millete bir nazardan bakıyoruz" dedi.

"RANTTAN YANA DEĞİL, HALKTAN YANA OLACAĞIZ"

İşçievleri seçim ofisinde hizmetlerin hakkaniyetli ve adil şekilde ilerleyeceğini söyleyen CHP'li Görkem Duman, "Buca genelinde olduğu gibi burada da imar problemi var. Onlarla ilgili de çalışmalarımız hazır. Biz kentsel dönüşümde ranttan yana değil, halktan yana olacağız" diye konuştu.

İŞÇİEVLERİNE PAZAR YERİ SÖZÜ

Bayraklı'da vatandaşlara ücretsiz sağlık hizmeti Bayraklı'da vatandaşlara ücretsiz sağlık hizmeti

Konuşmasında İşçievlerinde yapacağı çalışmalar hakkında da bilgi veren Duman, "Buradaki saha çalışmalarımda en çok ihtiyaç duyulan kreş ve spor tesisine ihtiyaç var. Fakat hepsinden daha acil sizlerin pazaryerine ihtiyacınız var. Sizlerin önünde söz veriyorum. Göreve geldikten 1 yıl içerisinde pazar yerine kavuşacaksınız" dedi.

6-19

"GÖRKEMLİ BİR BUCA İÇİN EL ELE VERECEĞİZ."

İşçievleri Seçim Ofisi'nde söz alan CHP Bornova Adayı Ömer Eşki ise, bölgede yoğun yaşayan hemşehrileri için CHP'li Görkem Duman için oy isterken "Görkemli bir Buca için el ele vereceğiz. Mimar kimliği ile güvenilir bir insan" dedi.