Ziyaretlere Bergama Belediye Başkan Adayı Dr. Sadık Doğruer ile Cumhur İttifakı ilçe başkanları Sebahattin Güzel, Hasan Hüseyin Engin, Gençlik Kolları İlçe Başkanı Onur Özlü, geçmiş dönem belediye başkanı Tevfik Üreten, meclis üyeleri, mevcut mahalle muhtarları ve başkanları katılım sağlarken; geçmiş dönemlerde belde konumunda olan Bölcek, Kadıköy, Zağnos ve Aziziye mahalleleri ziyaret edildi.

Bergama Ziyaret 332

DOĞRUER BERGAMA SOKAKLARINA KARIŞ KARIŞ GEZİP TALEPLERİ YERİNDE DİNLİYOR

Başkan Adayı Doğruer’in yaptığı ziyaretlerden memnuniyet duyduklarını dile getiren esnaf ve vatandaşlar, “Belediye Başkanı Adayımızı Bergama’da çok sık görüyoruz, sokaklarda ve halk ile iç içe. Ayrıca, görev süresi boyunca komşu ilçemiz olan Kınık’a yaptığı hizmetlerden Kınıklıların da oldukça memnun olduklarını görüp duyuyoruz. İki dönem belediye başkanı olarak görev yapmış olması bize güven veriyor. Adaylığı Bergama için hayırlı olsun.” şeklinde konuştular.

Aliağa’da Özel Eğitim ve Atla Terapi Bir Arada Aliağa’da Özel Eğitim ve Atla Terapi Bir Arada

Bergama Ziyaret 333

BEN DEĞİL, SEN DEĞİL, BİZ KAZANACAĞIZ!

Dr. Doğruer ziyaretleri esnasında kendisine destek veren geçmiş dönem belediye başkanı olan Tevfik Üreten’e ayrıca teşekkürlerini iletirken: “Buradaki büyüklerimiz yolumuza ışık tutmaya devam ediyor, kendilerine sonsuz saygı duyuyor ve başımızdan eksik olmamalarını diliyorum. Ben değil, sen değil, Biz Kazanacağız, hem Bergama’yı hem Bakırçay’ı ileriye taşımaya devam edeceğiz.” dedi.