YKS’ye girip yerleşemeyen öğrenciler, 12 Eylül’e kadar başvuruda bulunabilecek ve TYT puanına göre kabul edilecek. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, "Çocuklarımız için eğitimde tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Onları her alanda desteklemeye devam edeceğiz. Eğitimde marka kent olacağız” dedi.

SON BAŞVURU 12 EYLÜL

Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi, 2023-2024 eğitim öğretim sezonunda kurs görecek öğrencilerini seçiyor. Bu kapsamda LGS ve YKS kursları için geçtiğimiz aylarda sınav düzenleyen Sosyal Etkinlik Merkezi, YKS’ye girip yerleşemeyen lise mezunu öğrencileri de unutmadı. TYT puanına göre kabul edilecek öğrenciler, YKS sonuç belgesiyle ücretsiz YKS kursu için başvuruda bulunabiliyor. İsteyen öğrenciler 12 Eylül’e kadar https://forms.gle/dujz9CiMHdRHYomu7 başvuru linki üzerinden müracaat edebiliyor. Öğrenciler, ücretsiz eğitim fırsatı hakkında detaylı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefondan ulaşabiliyor.

Ünlü tatil merkezi Çeşme'ye bayram piyangosu Ünlü tatil merkezi Çeşme'ye bayram piyangosu

BAŞARILAR GENÇLER

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, “Bayraklı’yı eğitim konusunda marka kent yapma gayretimiz sürüyor. Anaokulundan üniversiteye kadar her alanda öğrencilerimizin yanında oluyor, çağdaş eğitim olanakları sunarak hayallerindeki okullarda eğitim almalarının kapılarını açıyoruz. Yeni sezonda da kurumumuzda eğitim alacak tüm öğrencilere şimdiden başarılar diliyorum” dedi.