AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Time35 Yayın Grubu Başkanı Mustafa Tübcel’i ziyaret ederek, Time35 TV ailesinin Kurban Bayramı’nı kutladı.


AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Time35 Yayın Grubu bünyesinde olan İzmir’in en iyi haber sitesi www.izmirtime35.com ailesine ziyarette bulunarak, yerel seçim değerlendirmesi ve İzmir siyaseti hakkında istişarelerde bulundu.

TIME35 TV’Yİ YAKINDAN TAKİP EDİYORUM


Başkan Saygılı, Time35 Yayın Grubu Yöneticisi Mustafa Tübcel’i mesleğinin gerekliliklerini yerine getirdikleri ve tarafsız yayın anlayışlarından dolayı tebrik ederek, basının vatandaşın sesi olma noktasındaki rolünün önemine değindi. 

Narlıdere KİM ile vatandaşlara daha yakın Narlıdere KİM ile vatandaşlara daha yakın

“HAYRA MOTOR ŞERRE FREN OLACAĞIZ”


Başkan Saygılı, “Yerel seçim zamanında tarafsızlığınız ve doğru haber anlayışıyla yaptığınız yayınları takip ettim bu  nedenle sizi  canı gönülden kutlarım. AK Parti olarak Türkiye genelinde oy kaybı yaşadığımız doğrudur fakat İzmir’de kitlemizi koruduk ve oy kaybı yaşamadık. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve aynı zamanda AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Hamza kardeşim, adaylık sürecinden seçim zamanına kadar ve hatta seçimden sonra da çok iyi bir çalışma yapmış, çoğu İzmirlinin gönlünde taht kurmuştur. Sonuç olarak, bizim için bir değişiklik söz konusu değildir. Biz dün ve bugün olduğu gibi yarınlarda da İzmir ve İzmirliler için çalışacak, onlar için elimizden geleni yapacağız. Bundan kimsenin kuşkusu olmasın. Her zaman söylediğim gibi biz hayra motor şerre fren olmaya devam edeceğiz.” Dedi. 


AK Parti İzmir İl Başkanı Bilal Saygılı, Time35 Yayın Grup Başkanı Mustafa Tübcel’e tebriklerini iletmesinin ardından Tübcel ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm siyasi partileri kapımız her zaman açık dedi.