Bayraklı Belediyesi Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısı birinci birleşimi, Belediye Başkanı Serdar Sandal, başkanlığında gerçekleşti.

Bucaklıoğlu ‘’Çalışan kadınların kreş sorununu çözeceğiz’’ Bucaklıoğlu ‘’Çalışan kadınların kreş sorununu çözeceğiz’’

"ALNIM AÇIK"

Başkan Sandal veda konuşmasında ise, "Burası bizim yerel parlamentomuz. Bazen eleştirdik, bazen eleştirildik. Süreç içerisinde kırgınlıklar olabilir. Bizim bu yaptıklarımız arkadaşlarımızla gönül kıracak şeyler değil. Biz yeri geldi telefonla birbirimizi arayarak bunları düzelttik. Hayatta hiçbir zaman toptan haklı ya da haksız olmak diye bir şey yok. Ben bu süre içerisinde üzerime düşeni ahlakımla ve vicdanımla yapmaya gayret ettim. Asla beytülmala el uzatmadık. 5 yılda 9 soruşturmada bizimle ilgili herhangi bir soruşturma ve ceza olmadan bu süreci geçirmemiz ise işimizi ne kadar temiz yaptığımızın bir göstergesi. Bu bizim için gurur kaynağı. Bu süre içerisinde ekonomik kriz, deprem ve pandemiyle mücadele ettik. Hep arkadaşlarımızın yanında olduk. Kentsel planlama noktasında ve diğer alanlarla bu sıkışık süreçte ilk dönemimiz olmasına rağmen doğruyu yaptığımız düşünüyorum. Alnım açık. Ben herkese teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı. 

MECLİSTEN VEDA MESAJLARI
Son olarak mecliste partilerin grup başkanları meclise iyi dilek ve temennilerde bulunarak veda mesajlarını bildirdi. Başkan Sandal ise veda mesajı olarak, “Bayraklı Meclisi temel meselelerde el birliği ile kararlar aldı. Ahlakımla vicdanımla harama el sürmeden görev süremi bitirdim. Bütün bürokratlara, meclis üyelerine, Bayraklı halkına, herkese teşekkür ederim” dedi.