CHP'li Yücel'den Cumhurbaşkanına tepki "U dönüşlerine devam ediyor" CHP'li Yücel'den Cumhurbaşkanına tepki "U dönüşlerine devam ediyor"

Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret etti.. Sosyal medya aracı olan X üzerinden "Ben bugün ailem olarak gördüğüm Menemen için çalışmayı onurlu bir görev olarak kabul ediyorum" diyerek açıklama yaptı. 

"Bizler siyaset yapmaya değil, çalışmaya geldik. Bizim sözümüz birlikte yapıp başardıklarımız. Gücümüzü büyük Menemen ailemizin bizlere duyduğu güvenden, gösterdikleri sevgi ve hoşgörüden alıyoruz." diyerek ekleyen Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan şunları ifade etti:

"Her şey sevmekle başlıyor. Sevdiğiniz yer ve o yeri anlamlı kılan insanlara ailem diyorsunuz. Kendinizi bulduğunuz, onların kattıklarıyla tam olduğunuz şeyin adıdır sevmek. Ben bugün ailem olarak gördüğüm Menemen için çalışmayı onurlu bir görev olarak kabul ediyorum. Yaptığımız iş hiç kolay değil. Hak ettiği halde 100 yıldır mağdur edilmiş bir kentin daha fazla bekletilmemesi için her konuda, her alanda gece gündüz yorulmadan çalışıyoruz. 100 yıldır yapılmamış ne varsa 3 yılda, hem de kendi öz kaynaklarımızla yaptık, yapıyoruz. Güzel ilçemiz bizden önce hep negatif olaylarla, konularla hatırlanır, konuşulurdu. Neredeyse çoğumuz Menemenliyiz demekten bile imtina ederdik. Bugünse göğsümüzü gere gere Menemenliyiz diyebiliyoruz. Başardıklarımızla sadece Menemen’de, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada konuşulan, taktir edilen bir kent olmayı başardık. Menemen 3 yılda başardıklarıyla hizmete susamış diğer tüm kentler için de ilham kaynağı oldu. Bizler siyaset yapmaya değil, çalışmaya geldik. Bizim sözümüz birlikte yapıp başardıklarımız. Gücümüzü büyük Menemen ailemizin bizlere duyduğu güvenden, gösterdikleri sevgi ve hoşgörüden alıyoruz. Ama bizim güzel kentimiz için çok daha büyük hayallerimiz var. Bunları da geciktirmeden hayata geçirmek için güçlü bir iradenin desteğine ihtiyacımız vardı. Bunun için Türkiye Yüzyılı’nın Mimarı Cumhurbaşkanımız, AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiyi AK Parti İlçe Başkanımız Hakkı Durmaz ve MHP İlçe Başkanımız Barbaros Çalışcı, Başkan Yardımcılarımız, Cumhur İttifakı ve Bağımsız Belediye Meclis Üyelerimizle birlikte AK Parti Genel Merkezi’mizde ziyaret ettik. Sayın Cumhurbaşkanımıza, Menemen’de üç yılda başardıklarımızı, yapmak istediklerimizi ve Menemenimiz için çok daha büyük hayallerimiz olduğunu anlattık ve kendisine çok değer verdiği Menemen’imizin selamını ilettik. Bizim düsturumuz ‘Daima hizmet, daima millet’ diyen güçlü liderimizin düsturudur. Kendisiyle ilçemiz ve ülkemiz için çalışmaktan büyük onur duyuyoruz."