Menderes Ordulular Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği Menderes İkinci Ordu Günleri İkinci Hamsi Şöleni Şehit Ömer Halisdemir Parkı’nda gerçekleşti. Renkli görüntülere sahne olan etkinliğe Menderes Belediye Başkanı Erkan Özkan da katıldı.

CHP Kemalpaşa açılışa hazırlanıyor CHP Kemalpaşa açılışa hazırlanıyor

WhatsApp Image 2023-12-24 at 14.08.10

‘’Hemşehrilerimizin sesiyiz’’

Etkinlikte konuşan MEnderes Belediye Başkanı Erkan Özkan, ‘’ Menderes Belediyesi olarak ilçemizde sürdürdüğümüz hizmetlerimizde tüm paydaşlarımızla hareket ederek çalışmalarımızı hayata geçiriyoruz. Bu çalışmalarımızda da başı sivil toplum kuruluşları, odalar ve dernekler çekiyor. Eşit hizmet anlayışımız kapsamında 44 mahallemize nasıl gereken özeni gösteriyorsak sivil toplum kuruluşları, odalar ve derneklerimize de bu hassasiyetle yaklaşıyoruz. Menderes’imiz çok renkli bir yapıya sahip. Bu renkli yapı içerisinde yer alan ve ilçe dinamiklerimiz arasında önemli bir yer edinen Ordulu hemşehrilerimiz de bizler için önemli. Ordulu hemşehrilerimizin de sesi olacak çalışmaları hayata geçirmek için gerekli gayreti gösteriyoruz. Tek bir amacımız var o da birlik ve beraberlik ruhuyla Menderes’imizi geleceğe taşımak. Bunu da hemşehrilerimizle birlikte gerçekleştirmeye devam edeceğiz.’’ dedi.

WhatsApp Image 2023-12-24 at 14.08.11

Menderes'te yaşayan Ordulu kardeşlerimizle biraraya geldik. Bu güzel etkinlik için derneğimize teşekkür ederim. Tek bir amacımız var o da birlik ve beraberlik ruhuyla Menderes’imizi geleceğe taşımak. Bunu da hemşehrilerimiz başta olmak üzere, STK'larımız, odalarımız ve derneklerimizle birlikte yapacağız.