1980’li ve 90’lı yıllara damgasını vuran, ülkemizin efsane müzik festivalleri arasında yer alan Çeşme Festivali'nin basın toplantısında konuşan Belediye Başkanı M. Ekrem Oran, yerel seçimlerde yeniden aday olacağını açıkladı.

Başkan Oran, bugüne kadar Çeşme'de herkese eşit davrandığının ve parti ayırmadığının altını çizerek, Çeşme'nin geleceği için çalışmaktan gurur duyduğunu söyledi.

SOLOTÜRK ve Jandarma Çelik Kanatlar TEKNOFEST İzmir'de Birlikte Uçtu SOLOTÜRK ve Jandarma Çelik Kanatlar TEKNOFEST İzmir'de Birlikte Uçtu

"Sen, ben, yok; biz varız" diyen Ekrem Oran, yerel seçimlerde adaylığına ilişkin şu açıklamayı yaptı; "Çeşme bizim sevdamız. Herkese eşit şekilde hizmet edeceğimiz ve hiç kimseyi ayırmayacağımı hep söyledim. Ben Çeşme'nin iyiliği, geleceği için çalışıyorum. Ben babamla nasıl gurur duyuyorsam oğlum da benimle gurur duysun diye gereğini yaptı ve yapmaya devam edeceğim. 2024 yılında da Çeşme'nin Cumhuriyet Halk Partisi adayı olarak ezici bir çoğunlukla yerel seçimleri kazanacağım" dedi.