Başkan Arıkan’dan Çerçioğlu’na nezaket ziyareti Başkan Arıkan’dan Çerçioğlu’na nezaket ziyareti

Görev süresi boyunca kente pek çok yeni çekim ve cazibe merkezi kazandıran Başkan Ömer Günel, Kuşadası’nın en panoramik bölgesi olan Kesedağı’nı turizme kazandırmak için kolları sıvadı. Başkan Ömer Günel, Kesedağı’nda bulunan Atatürk heykeli ile civarının kısa süre içerisinde modern bir mesire alanı olarak düzenleneceğini müjdeledi.

Kuşadası Belediye Başkanı Ömer Günel, kente kazandıracağı önemli projelerden biri olan Kesedağı mesire alanını ziyaret ederek bölgede incelemelerde bulundu. İlgili birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyarette Kesedağı için hazırlanan mesire alanı projesinin detayları ile ilgili bilgi alışverişinde bulunan Başkan Ömer Günel, proje tamamlandığında bölgenin keyifle zaman geçirilebilecek bir sosyal donatı alanı olacağını belirtti. Başkan Ömer Günel, “Müthiş Kuşadası manzaramıza karşı keyifli, huzurlu ve güvenli bir yaşam alanı oluşturacağız. Çalışmalarına başladığımız alanda hemşehrilerimiz ve ziyaretçilerimiz huzurla zaman geçirecekler. Şimdiden tüm Kuşadası’na hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Proje kapsamında 52 bin metrekare mesire alanında çocuk oyun ve yürüyüş alanları, kafeteryalar, spor grupları ve peyzaj alanı yer alacak.