Büyükşehir'den ‘engelsiz yaşam’ için yol yardım desteği Büyükşehir'den ‘engelsiz yaşam’ için yol yardım desteği

CHP Konak Belediye Başkan Adayı Nilüfer Çınarlı Mutlu yüzde 52,80 oy alarak Konak Belediyesi'nin yeni belediye başkanı olurken, en yakın rakibi Cumhur İttifakı Adayı AK Partili Ceyda Bölünmez Çankırı yüzde 31,86 oy aldı.

Seçim sonrasında açıklama yapan Çankırı şunları söyledi:

AZAMİ GAYRET GÖSTERDİK

"Mahallî İdareler Seçimleri ülkemiz, milletimiz ve şehrilerimiz için hayırlı olmasını diliyorum. 2 ay boyunca Konak’ın her sokağını, her mahallesini karış karış gezerek hemşehrilerimize hizmet etmek adına desteklerine talip olduk. Kimsenin kalbini kırmamak, kimsenin gönlünü incitmemek adına azami gayret gösterdik. Bu süre zarfında sadece yerelde yaşanan problemleri ele alarak sunduğumuz çözümler ile tek gündemimiz Konak ve projelerimizdi.

MİLLETİMİZİN İRADESİ BAŞIMIZIN TACI

Günün sonunda milletimizin sandıkta ortaya koyduğu irade başımıza tac ediyoruz. Bizim için değişen bir durum olmayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Cumhurbaşkanımız Sn. @RTErdogan'ın liderliğinde milletimizin emrinde canla başla çalışmaya devam edeceğiz.

BU ŞARKI BURADA BİTMEZ

Kampanya süresince benimle birlikte gece gündüz demeden koşan çalışma arkadaşlarım, ailem, teşkilat mensubu arkadaşlarım, meclis üyelerimiz ve uzaktan yakında destek olan tüm gönül dostlarıma tüm kalbimle teşekkür ediyorum.

Aşk ile koşan yorulmaz, bu şarkı da burada bitmez…"