Belediye Başkanı Fatih Gürbüz için, 11 Aralık Pazartesi akşamı Karakum Plajı Tesislerinde yoğun bir katılımla gerçekleşen buluşmada duygulu anlar yaşandı.

Belediye çalışanlarına seslenen Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz; ‘‘gerçek anlamda sizinle aile olmaktan, sizinle birlikte çalışmaktan gurur duydum. İyisiyle kötüsüyle benim açımdan çok iyi bir beş yıl geçirdik. Zor koşullarda çalıştınız, hiçbir zaman ne benim ne de belediyenin başını öne eğdirmediniz. Belediyede başkanlar değişir, müdürler değişir, amirler değişir ama belediyenin emekçileri her zaman kalır. Gayretli çalışmalarınız için sizlere sonsuz teşekkür ediyorum’’ dedi.

MHP’li Acar: ‘Foça'yı ranta teslim etmeyeceğiz’ MHP’li Acar: ‘Foça'yı ranta teslim etmeyeceğiz’

fatihasdn21njnj21nj321321312

Önümüzdeki yerel seçimlerde yeniden Foça Belediyesi Başkan aday adayı olduğunu da ifade eden Başkan Fatih Gürbüz "Bu bir veda konuşması değil, ikinci dönemin heyecanının konuşması. Biz böyle büyük bir aile olduğumuz sürece ne Cumhuriyet Halk Partisinin ne de bizlerin sırtı yere gelmez. Çünkü ben biliyorum arkamda eşim, üç çocuğum, annem-babam yok; benim arkamda koskoca Foça Belediyesi'nin aslan gibi çalışan emekçileri ve dostlarım, arkadaşlarım var. İnşallah Mart’ın sonunda belediye başkanı olduğumda yeniden buluşacağız. Sizleri seviyorum’’ dedi.

Mesai arkadaşları ve dostları, Belediye Başkanı Fatih Gürbüz’e teşekkür ederek, 31 Mart 2024 Yerel Seçimleri sürecinde başarılar diledi.