İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR !
Başakşehir Yeni Medya Akademi’de mezuniyet heyecanı
Başakşehir Yeni Medya Akademi’de mezuniyet heyecanı
İstanbul’da dondurucu soğuk kapıda: Hava 15 derece birden soğuyacak
İstanbul’da dondurucu soğuk kapıda: Hava 15 derece birden soğuyacak
Yazı Detayı
05 Nisan 2021 - Pazartesi 10:17
 
KİMİN DEĞİRMENİNE SU TAŞIYORSUNUZ BU FISSS MODEL DARBE BİLDİRİSİYLE?
Tahsin Güzel
 
 

Ülkemizin hassas bir dönemden geçtiği ve özelliklede uluslararası kumpasların tavan yaptığı bugünlerde milli çıkarlarımızı koruma adına atılan adımlar dahil olmak üzere,göz bebeğimiz şanlı Ordumuzun uluslararası kamuoyunda zirve yapan başarı ve elde ettiği zaferlerini zaafa uğratacak bu ‘fos’ model darbe bildirisi tesadüf olacak ki,15 Temmuz darbe arifesinde yapılıyor, bunu yapanlar da sözde memleket sevdalısı…Devletimizin tek savunucusu…Milli çıkarlarımızın tek koruyucusu…Sözde aklı başında104 emekli  Amiral! Bunlar hem hadlerini aşıyor hem de kaşınıyorlar.

Bu emekli amcalar darbe iması yaparken, karşılarında 15 Temmuz’da şehit olamadım diye üzülen sivil bir güç olduğunu unutmuşlar!

Bu sözde bildiri, özde ‘fos’ model darbe bildirisinin Ordumuza zarar vereceğini, devletimizin Akdeniz, Ege ve Libya’da attığı adımları zaafa uğratacağını köylü Ayşe teyzem, Mehmet dayı görebilirken söz konusu beyzadeler göremiyorsa ben söyleyeyim, bunlara birileri talimat vermiş gibi…Bu edep dışı davranış Yunanistan’ı memnun, Avrupa ülkelerini mutlu ve çevremizdeki hainleride azdırır.

Sizler, Fenerbahçe Orduevi’nde getir oğlum, götür kızım talimatları verirken, bedavadan beş aşağı saltanat sürerken ülkemiz yekvücut EGE Kıta Sahanlığı ve Akdeniz olaylarında Yunanistan’a, Fransa’ya ve bütün dünyaya karşı çıktı. ABD sınırımızda bir terör ülkesi kurdurmak üzere PKK-PYD hainlerine binlerce tır, uçak silah gönderdiğinde neden ülkemizin bekasını, güvenliğini ve geleceğini düşünen bildiriler yayınlamadınız? ABD, size patriot vermiyorum, Rusya’dan da S 400 hava savunma sistemini almanızı istemiyorum, yoksa ekonominizi batırırım derken neredeydiniz? Pandemi dönemi bir araya gelemiyoruz diye canınız sıkıldı, bari bildiri de toplanalım mı dediniz? Bizler emekli amiraliz, elbiselerimiz sırtımızda hala dedinizde biz mi duymadık!

Bu edep dışı bildiri ABD’nin bir mesajıdır. Türkiye Cumhuriyeti devletine ihanettir ve zerre kadar da ülkemize bir katkısı yoktur, demokrasi ve halk iradesine karşı darbedir, Hükümete karşı da edep dışı bir harekettir. Ordumuza ve görevi başında olan komutanlarımıza da yapılan bir saygısızlıktır. Emekli olmuş hala devletin verdiği o gücü kullanma peşinde, neymiş efendim- emekli amiral! Bırakın artık bu zihniyeti yüreğiniz yetiyor, cesaretiniz varsa siyasete girin politika yapın, Ordumuzun Genelkurmay başkanı da var Deniz Kuvvetlerimizin komutanı da var…

28 Şubat’ta ‘silahsız kuvvetler’ diye bir ihanet odağı vardı, şimdi de resmi elbisesini aynanın karşısında giyip millete parmak sallayan emekli Amiral amcalar çıktı ortaya. Evet, Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bu bildiriye imza atanlar hakkında soruşturma açmıştır, MSB ise vakit kaybetmeden bunların rütbelerini söküp, er rütbesine indirecek idari işlemi başlatmalıdır.

 
Etiketler: KİMİN, DEĞİRMENİNE, SU, TAŞIYORSUNUZ, BU, FISSS, MODEL, DARBE, BİLDİRİSİYLE?,
Yorumlar
Haber Yazılımı