/>
Yazı Detayı
09 Ekim 2020 - Cuma 16:43 Bu yazı 239 kez okundu
 
HAİNLERİN İTİBAR TASTİKCİSİ NOTER OLMAMALI BU DEVLET
Tahsin Güzel
 
 

HAİNLERİN İTİBAR TASTİKCİSİ NOTER OLMAMALI BU DEVLET

 

Ülkemizde istikrarı bozma adına geçmişte çok görmüştük: “İşçi kardeş patron kalleş” diyen modası geçmiş hain komünist ve sosyalistleri; Sözde ilim bilim adamlarını; işe yaramaz ahlak yoksunu oyuncu, sanatçı ve gazeteci bozuntularını; Görmüştük de devletin kanunlarıyla milletvekili seçilip bütün imkânlarından yararlanıp itibar verildiği halde devlet aleyhine çalışan,  teröristlerin değirmenine su taşıyan millet rezillerini görmemiştik.

 

Ermenistan’a sözcülük, düşman devletlere köpeklik, teröristlere hamilik yapanlara itibar verilmemeli, milletvekili seçilmemeli,  kamu kurumlarında görevlendirilmemeli; Hangi bir devlet meclisinde hain besler, kanunlarıyla korur?  

 

Türk’e Türk’ten başka dost olmadığını görüyoruz ama hala dâhili hainleri besliyor, hain düşman devletleri dost görüyoruz;  Türk dünyası üzerinde oynanan oyunlar görülmeli uykudan uyanmalı!

 

Tek millet iki devlet sadece Türkiye ve Azerbaycan değil tek millet on devlet olmamız gerekir, olmalıyız ki,  dâhili ve harici düşmanların uykusu kaçsın. Türklük bağlarını koparmak için birine Azeri, birine Türkmen, diğerine Özbek, Kırgız deseler de bir kökün dallarıyız, tek milletten on devlet yaratanlar tarihin tekerrür etmesinden korkuyorlar,  Azerbaycan uyanmıştır, diğer kardeş devletler de uyanacaktır inşallah…

 

 Dâhili ve harici İtler ürüyecek kervan yürüyecek, içimizdeki ermeni uşakları dış mihrakların yerli tasmalı köpekleri hep havlayacak. Bu millet kervanı yolda da düzer.

 Devleti idare edenler şapkayı önüne koyup düşünmeli, "23 Nisan'dan bir sonraki gün neydi? Bilmek istemeyenler için ipucu:1915" diyenleri, devleti katil ilan edenleri, şer güçlerle aynı dili konuşanları adam yerine konulmamalı vatandaşlıktan çıkartılmalı ve mallarına el konulmalıdır…

 

Sosyal medyada “derin bakış “ adı altında bir programı dikkatimi çekti ve ne zırvalayacaklar diye sonuna kadar dinledim. Konusu terör sözcüsü ve temsilcisi kravatlı terörist Selahattin Demirtaş ve yazdığı kitap, ikinci konusu da sözde sanatçı Kadir İnanır ve devlete ihanetleri nedeniyle cezaevinde olan bazı hain siyasetçi, sanatçı, oyuncu ve gazeteciler, hedefinde ise hükümet, Sayın Cumhurbaşkanı ve ağırlıkla da İçişleri Bakanı Sayın Süleyman Soylu.

 

ABD’de DEAŞ’ı öven, teröristlerin hakkını savunan bir program yapsan CİA sana öyle bir “derin bakış” yapar ki, gözlerini açtığında nerede olduğunu bilemez, hayatın bilmediğin o yerde biter! Ama bizim ülkemizde düşünce özgürlüğü yok! Demokrasi yok ve diktatör olduğu için istediğinizi yapıyor, istediğinizi yazıyor, istediğinizi söyleyebiliyorsunuz.

 

Bunun böyle gitmeyeceği aşikâr, çünkü Devlet bazen de ölü taklidi yapar. Zannedersin ki devlet yok, çöktü. Şımardıkça şımarırsın. Sonra üzerine birden bir ağırlık çöker… Sonrası mı? O yok işte!

 

Umarım yakın bir zamanda meşhur ABD’nin demokrasi ve özgürlük (!) anlayışıyla tanışacaksınız…

 

Hani şu nerede olduğunu bilememe hali…

 
Etiketler: HAİNLERİN, İTİBAR, TASTİKCİSİ, NOTER, OLMAMALI, BU, DEVLET,
Yorumlar
Haber Yazılımı