petshop

İzmir escort

Sinemalar
Vizyondaki filmler
Sinama saatleri için, sinama salonu ile iletişime geçebilirsiniz.
Hızlı ve Öfkeli 10
19 Mayıs 2023
Hızlı ve Öfkeli 10
Hızlı ve Öfkeli 10, Dom Torretto’dan intikam almak için onu sevdiklerini hedef alan bir kötüye karşı zorlu bir mücadeleye girişen Dom ve ekibinin hikayesini konu ediyor.
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
2 Haziran 2023
Örümcek-Adam: Örümcek-Evrenine Geçiş
Spider-Man: Into the Spider-Verse, radyoaktif bir örümcek tarafından ısırılmasıyla bambaşka bir dünyaya adım atıp, özel yeteneklerle donanan Miles Morales'in maceralarını konu ediyor.
Prestij Meselesi
3 Şubat 2023
Prestij Meselesi
Prestij Meselesi, müzik yapımcısı Hilmi Topaloğlu’nun kurucusu olduğu Prestij Müzik döneminde yaşananları konu ediyor.
Küçük Deniz Kızı
26 Mayıs 2023
Küçük Deniz Kızı
Küçük Deniz Kızı, insan olmak isteyen küçük deniz kızı Ariel’in hikayesini konu ediyor.
Hypnotic: Zihin Avı
2 Haziran 2023
Hypnotic: Zihin Avı
Dedektif Danny Rourke’un hayatı, küçük kızı Minnie’nin kaybolmasıyal alt üst olur. Eşinden ayrılan Danny, kızını bulma umudunu asla yitirmez. Bir gün görevi başkındayken, bir banka soygunu haberini alan Danny, hızlıca olay yerine gider.
Elif ve Arkadaşları Kapadokya
28 Nisan 2023
Elif ve Arkadaşları Kapadokya
Elif ve Arkadaşları Kapadokya, Kapadokya'ya okul gezisine giden Elif ve arkadaşlarının hikayesini konu ediyor.
Eyvah Babam
2 Haziran 2023
Eyvah Babam
Eyvah Babam, babasını nişanlısı ve ailesiyle tanıştırmak için bir yolculuğa çıkan genç bir adamın hikayesini konu ediyor.
Süper Mario Kardeşler Filmi
14 Nisan 2023
Süper Mario Kardeşler Filmi
Super Mario Kardeşler Filmi, Brooklynli iki musluk tamircisi olan Luigi ve Mario Kardeşlerin maceraları konu ediliyor.
Galaksinin Koruyucuları 3
5 Mayıs 2023
Galaksinin Koruyucuları 3
Galaksinin Koruyucuları 3, Rocket’in hayatını kurtarmak için yeniden bir araya gelen Koruyucular'ın hikayesini konu ediyor.
The Boogeyman
2 Haziran 2023
The Boogeyman
16 yaşındaki Sadie ve kız kardeşi Sawyer, annelerinin trajik ölümünün travmasıyla baş etmeye çalışır. Babaları Will Harper, bu süreçte kızlarının yanında olmak için elinden geleni yapmaya çalışsa da onlarla duygusal ve psikolojik olarak bağ kurmakta zorlanır. Terapist olan Will’in kızları ile doğru iletişimimi kuramaması zaten parçalanmış olan ailelerini daha da zor bir duruma sokar.
Süper Aile
19 Mayıs 2023
Süper Aile
Süper Aile, kasabanın süper kahramanı olarak babasının yerini almak zorunda kalan, video oyunları tutkusu olan 11 yaşındaki Hedvig’in hikayesini konu ediyor.
Conjuring: Şeytan Ayini
26 Mayıs 2023
Conjuring: Şeytan Ayini
Conjuring: Şeytan Ayini, yaşadığı uyku probleminden kurtulmaya çalışan bir kadının yaşadıklarını konu ediyor.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.

İzmir Evden Eve Nakliyat Aliğa Evden Eve Nakliyat Balçova Evden Eve Nakliyat Bayındır Evden Eve Nakliyat Bayraklı Evden Eve Nakliyat Bergama Evden Eve Nakliyat Beydağ Evden Eve Nakliyat Bornova Evden Eve Nakliyat Buca Evden Eve Nakliyat Çeşme Evden Eve Nakliyat Çiğli Evden Eve Nakliyat Dikili Evden Eve Nakliyat Foça Evden Eve Nakliyat Gaziemir Evden Eve Nakliyat Güzelbahçe Evden Eve Nakliyat Karabağlar Evden Eve Nakliyat Karaburun Evden Eve Nakliyat Karşıyaka Evden Eve Nakliyat Kemalpaşa Evden Eve Nakliyat İzmir Evden Eve Nakliyat Kiraz Evden Eve Nakliyat Konak Evden Eve Nakliyat Menderes Evden Eve Nakliyat Menemen Evden Eve Nakliyat Narlıdere Evden Eve Nakliyat Ödemiş Evden Eve Nakliyat Seferihisar Evden Eve Nakliyat Selçuk Evden Eve Nakliyat Tire Evden Eve Nakliyat Torbalı Evden Eve Nakliyat Urla Evden Eve Nakliyat