Haber Detayı
13 Ocak 2021 - Çarşamba 14:42
 
Başkan Başdaş sert çıktı:
Ak Parti Konak İlçe Başkanı M.Sait Başdaş yağmur sonrası Konak belediyesini eleştiri yağmuruna tuttu. Batur’u şov yapmakla suçlayan Başdaş “yapamıyorsan bırak” dedi
İZMİR Haberi
Başkan Başdaş sert çıktı:

İzmir, meteorolojinin günler öncesinden uyardığı sağanak yağmur sonrası bildik görüntülere sahne olduğunu ve her yağmur sonrası aynı görüntülerin tekrarlandığı Konak'ta alt geçitler sularla dolup trafiğe kapandığını söyleyen Ak Parti Konak İlçe Başkanı M. Sait Başdaş, Belediye Başkanı Abdül Batur’u sert sözlerle eleştirdi. Esnafın her yağmurda mağdur olduğunu belirten Başdaş “Esnaf her yağmurda dükkanının sular altında kalmasından sıkıldı, Belediye bahane uydurmaktan sıkılmadı.  Esnafın yağmur yağınca acaba dükkanıma ne olacak diye uykuları kaçıyor, ama İzmir’i yıllardır yönetenler yıllardır bu soruna kulaklarını tıkayıp uyumaya devam ediyorlar” dedi.

 


İzmir’in alt yapı sorununu ülke konuşuyor
Konak Belediye Başkanı Abdül Batur’un Şov Belediyeciliği yaptığını savunan Başdaş “Sayın Batur’un Konak’a kalıcı çözümler üretmek gibi bir derdi yok. Yıllardır Buraya 1-2 damla yağmur yağdığında manzara hep aynı. İzmir’in sel suları ulusal basına konu olup tüm Türkiye’de konuşuluyor ama belediye başkanımız ve ekibi tarafından hiç konuşulmuyor. Sayın başkan ve ekibi buranın altyapı sorunları konuşmayınca sorunların yok olacağını mı düşünüyorlar merak ediyorum.  Buradan bir kez daha sesleniyorum yaklaşık 2 yıldır kendinizi kapattığınız makamınızdan çıkıp lütfen halkın gerçek alt yapı sorunlarıyla ilgilenin, yada yapamıyorum deyip görevinizi bırakın” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: izmir son dakika haberleri, izmir haber son dakika, izmir yerel haberleri
Yorumlar
Haber Yazılımı