Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Bir süredir bekliyor olmak hissinden bugün kurtuluyorsunuz. Arka planları ön plana dönüştürmek sizin en büyük motivasyonunuz olabilir. Daha özgün ve enerjik hissetmek, bunu geliştirmek için yeni imkanlar oluşturabilirsiniz.
Boğa
İçinizde tuttukça sizi rahatsız eden, ileriye gitmenize engel olan konuları gündeme getirebilirsiniz. Bu durumu problemleri çözmek için kullanmak isterken farklı insanların olumsuz dönüşlerine de maruz kalabilirsiniz. Kelimeleri iyi kullanmanızda fayda var.
İkizler
Yengeç
Kariyerinizde ve sosyal hayatta duruşunuzu yenilemek çok işinize yarayabilir. Bugün gireceğiniz ortamlarda kendinizden söz ettireceğiniz konuşmalar yapabilirsiniz. Otorite figürleri veya iş ortaklarınıza düşüncelerinizi aktarırken kelimeleri nasıl kullanacağınızı iyi bilmelisiniz.
Aslan
Pasaport, vize işlemleri, hukuksal başvurular gibi yazılı işlerinizle ilgilenmek üzere hazırlıklarınızı yapabilirsiniz. Yeni haftaya enerjik ve kararlı başlangıçlar yapmak üzere bugünü değerlendirebilirsiniz. Sonuç almak istediğiniz ne varsa, sizi buna götürecek her işin ya da konunun içinde yer alabilirsiniz.
Başak
Hazırlıksız ve yetersizlik hissinden kurtuluyorsunuz. Kişisel ihtiyaçlarınız söz konusu olduğunda gereken kararları vermek sizin için daha kolay olabilir. Yeni işler edinmek için araştırma yapabilirsiniz.
Terazi
İkili tüm ilişkilerinizin yoğun bir trafik yaşayacağı bir gün olabilir. Hızlı kararlar alabilir, düşüncelerinizi hayata geçirilecek planlar olarak paylaşabilirsiniz. İyi niyetle söylemiş bile olsanız konuşmalarınızın nereye varacağını hesaplamak, bazı tartışmaların önüne geçecektir.
Akrep
Tecrübelerinizi işinizde biraz daha ileriye gitmek için kullanabilirsiniz. Çalışma düzeninizde değişmesi gereken konuları ele almak için iyi bir gün olabilir. Yeni haftaya bu enerjiyle başlarken spora da zaman ayırarak daha zinde bir açılış yapabilirsiniz.
Yay
Aşk hayatınız kadar bireysel alanlarda da şansınızın, hızınızın artacağı bir gündesiniz. Bir adım atmak, kendinizi mutlu olacağınız işlere ve insanlara adamak isteyebilirsiniz. Söylemek istediklerinizi içinizde tutmak zorlaşabilir.
Oğlak
Eviniz ya da ailenizle ilgili konularda hızlı kararlar alabilirsiniz. Ani taşınma ve değişiklik gündemleri doğabilir ya da bu konuda bazı inisiyatifler almanız gerekebilir. Evlilik, ilişkiler gibi planlarınızın dışında yer alan durumlarda adım atmak isteyeceğiniz gelişmeler yaşanabilir.
Kova
Merakınızın arttığı bir gün olabilir. Yeni konular araştırmak, farklı insanlardan görüşler almak işle ilgili ve geleceğe dönük fikirlerinizi de değiştirebilir. Elektronik cihazlar ve sosyal medya kullanımınız artacağı için buradaki duruşunuza dikkat etmenizde fayda var.
Balık
Değer kavramı hayatınızda ön plana çıkabilir. Şanslı bir dönemde olduğunu bilmek, bunu kullanma cesareti gösterdiğinizde sizi memnun edecektir. Aklınıza gelen, üzerinde çalıştığınız hayalini kurduğunuz imkanlar için planlarınızı uygulamaya geçirmek için ideal bir gündesiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.